Ми змусимо владу грати за нашими правилами! Тепер наш хід! Прем'єра "По суті" з Денисом Жарких

ZIK

Сьогодні, 14 жовтня в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" відбудеться прем'єра авторського проекту Дениса Жарких "По суті з Денисом Жарких. Наступний крок". Програму можна побачити в ефірі о 19:20.

Проект "По суті з Денисом Жарких. Наступній крок" – це місце, де наші телеглядачі зроблять свій хід.

Від програми "По суті. Наступний крок" глядачам слід очікувати вдумливого неквапливого діалогу про прихований зміст в українській та міжнародній політиці. При цьому учасником може стати кожен глядач, що зателефонує. Саме глядачі, а не експерти, яких у студії просто не буде, – визначатимуть курс розмови, аргументи, висновки та даватимуть оцінки.

Хочете обговорить найважливіші теми для країни і почути думку інших регіонів України? Телефонуйте до студії.

Ведучий авторського проекту Денис Жарких розповів, що чекає на телеглядачів у день прем'єри:

"Ми точно вас здивуємо, оскільки будемо виходити не з новинної стрічки і заяв політиків. Підемо шляхом розуміння основ подій і тих наслідків, які вони принесуть. Ви побачите політичні баталії повніше, а ситуації навколо них ґрунтовніше і об’ємніше. Але вся ця конструкція не може бути побудована без думки глядачів, їхніх позицій, досвіду та аналізу. Головне здивування, яке нас чекає – це захоплення: які мудрі, талановиті і знаючі люди живуть в нашій країні!" – прокоментував ведучий.

Дивіться програму "По суті з Денисом Жарких. Наступний крок" у прямому ефірі щочетверга о 19:20 на телеканалі "Перший Незалежний".

по суті Денис Жарких Джерело: ZIK

Інші сюжети