"Патріоти за життя" вшанували пам'ять героїв, які звільняли Полтаву від нацистів

ZIK

Полтавці відзначили 1122-річницю заснування міста та 78-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Пройшли колоною середмістям до Меморіального комплексу солдатської слави. Тут містяни вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти біля монумента й пам'ятних дощок.

ІЛЛЯ КИВА НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Сьогоднішній день - це частина тієї великої, переможної історії, на якій виховуються покоління.Сюди мі прийшли всі разом, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя, дав нам сьогодні можливість жити, ростити дітей, любити, радіти, творити. Цей подвиг безсмертний у нашій пам'яті. 

У межах заходу міський голова Олександр Мамай нагородив відзнаками видатних полтавців.


МАМАЙ
Нагороджується Атаманюк Володимир Володимирович
.


Згодом за підтримки депутата від політпартії "Опозиційна платформа - За життя" Іллі Киви, молодіжного крила ОПЗЖ та "Патріотів - За життя" в місті відкрили 6 меморіальних дощок Героям Радянського Союзу. Ілля Кива заявив, що в місті таких героїв мешкало дванадцятеро й молодому поколінню необхідно знати та пам'ятати своїх визволителів.

ІЛЛЯ КИВА
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Ми повинні пронести ці сторінки історії з честю й навчити наших дітей пишатися бути причетними до таких великих подій, ми повинні навчити наших дітей любити свою країну. Ми повинні наших дітей навчити бути гідними громадянами України. Тієї України, яка стала частиною великої перемоги над фашизмом.


За дотриманням правопорядку на вшануванні пам'яті загиблих воїнів стежили правоохоронці та нацгвардійці, поряд чергували карети швидкої допомоги.

Джерело: ZIK

Інші сюжети