Тут немає політики, тут тільки дружба! - продюсер Багінський про міжнародний фестиваль "Слов'янський базар"

ZIK

Фестиваль "Слов’янський базар" як острівець дружби треба зберегти для майбутнього. Це має бути орієнтиром для політиків, що дружба може нести надію на те, що ми всі можемо жити у мирі.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення заявив продюсер, голова творчої делегації України на фестивалі "Слов’янський базар" Владислав Багінський.

Владислав Багінський підбив підсумки ювілейного Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар - 2021", який відбувся минулими вихідними у Вітебську (Білорусь).

"Завершився фестиваль дуже добре для нас, тому що ми отримали гідне третє місце на дитячому і гідне місце на дорослому конкурсі", - сказав продюсер.

Владисла Багінський нагадав, що Україну на дитячому конкурсі представила Данієла Шапочнікова, а на дорослому - Рената Штифель, яка принесла своїй країні "срібло". Продюсер зазначив, що українських виконавців у Білорусі зустрічали дуже тепло. Він нагадав, що торік на фестивалі від України брала участь співачка Ірина Іващенко, яка принесла перше місце, до того гідно виступив Влад Ситник.

"Щорічно Україна присилає найкращих, сильних учасників, і це тішить. Продовжимо цю естафету наступного року", - пообіцяв голова творчої делегації України на фестивалі "Слов’янський базар".

Владислав Багінський, відповідаючи на запитання щодо значення, яке має фестиваль, наголосив: "Важливо, що ми всі тут разом. Із нами Латвія, Литва, з нами Росія, з нами Білорусь, Грузія, з нами європейські країни. Це дуже важливо. Тут немає політики. Усі ці дні тут була тільки дружба. Усі конкурсанти, всі учасники делегацій - ми тут дружимо, і цей острівець дружби треба зберегти для майбутнього. Звідкись повинен бути промінчик світла, орієнтир для тих же наших політиків, що дружба може нести далі якусь надію на те, що ми всі можемо жити у мирі".

Слов'янський базар Вітебськ музикант українська музика музика Музична премія YUNA музичні фестивалі Джерело: ZIK

Інші сюжети