Медведчук: Кожен українець, який думає про майбутнє своєї країни і свого народу, повинен уважно вивчити статтю Путіна "про історичну єдність росіян і українців"

Кожен українець, який думає про майбутнє своєї країни і свого народу, повинен уважно вивчити статтю Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян і українців", оскільки вона дає досить жорстку, але абсолютно правдиву оцінку нашої спільної історії та сучасної української державності.

Таку думку висловив голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук у своїй статті про майбутнє українців і росіян. Він аналізує викладені Путіним три головні недоліки сучасної України і показує, які загрози вони несуть.

Насильницька українізація, перетворення України в анти-Росію, розрив відносин проти здорового глузду, ігнорування реалій - всі основи сучасної української політики йдуть врозріз з інтересами народу і держави.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ:

- Держава з нинішньою антиросійською, мононаціональною ідеологією не може служити інтересам свого народу за визначенням. Влада каже, що завдання українського народу – захищати "цивілізовану Європу" від "російських варварів". Але жоден народ довго не може існувати виключно як захисник іншого народу від третього. Історія показує, що в цьому випадку поглинання неминуче. Або тим, від кого захищають, або тим, кого захищають. І немає ніякої альтернативи цьому процесу: або ми захищаємо Європу від Росії, навіть ціною власного існування, або ми захищаємо інтереси свого народу і займаємося розвитком своєї країни, а не приносимо себе в жертву на вівтар європейських і заокеанських інтересів.

Надії української влади, що вступ до ЄС і НАТО і твердження, що тільки антиросійська політика зроблять Україну незалежною і процвітаючою державою - помилкові, впевнений Віктор Медведчук.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ:

- Відгородитися від Росії стіною і базами НАТО. Це, м'яко скажемо, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс, якщо Європа і Росія домовляться. І тоді держава Україна стає непотрібною, і неважливо, ким контролюватиметься ця територія. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності.

Майбутнє незалежної України лежить не в створенні проблем для Росії з одного боку, а Європи з іншого. Майбутнє України лежить якраз у протилежному-у вирішенні цих проблем. Україна повинна бути інтегратором Росії в Європу і Європи в Росію.

Лідер опозиції пише, що стаття Путіна не просто історичне дослідження, а сигнал, який запускає певний політичний процес. І відповіддю на виклики, підняті в статті Путіна, повинні бути наступні політичні процеси в Україні: першими - будувати правову, а не моноетнічну країну.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ:

- Ми повинні поставити на чільне місце побудови нової європейської держави Україна не національну гідність, коли одні нації оголошуються цінними, а інші підлягають асиміляції, а права і свободи громадян. Нам потрібна вільна і справедлива держава, а не Національна резервація.

Друге-знайти своє місце в світі.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ:

- Якщо українці побудують міст між Європою і Росією, то вони будуть потрібні і Європі, і Росії. Якщо вони будуть будувати стіну, то цю стіну обійдуть і залишать нас наодинці з непотрібною стіною. Час на побудову незалежної держави не може бути нескінченним. Ми або побудуємо щось вартісне, або ні. Все залежить від того, що і з ким ми хочемо будувати.

Третє-запуск політичного процесу ефективного управління економікою.

- Економіка основа всього. Скільки б прапорів ми не вивішували, скільки б не співали гімнів, бути Чи не бути Україні-вирішує економіка. Якщо країна-банкрут, то хто з нею буде рахуватися, хто її захистить, чи потрібна вона своїм громадянам? Це питання української незалежності та державного суверенітету. Нинішня влада виявилася безпорадною в тарифній та соціальній політиці, вакцинації населення та оборонній стратегії. А основа фіаско - в повному нерозумінні економічних і соціальних процесів в країні. Реальний аналіз підміняється політичними штампами і полюванням на відьом.

Голова політради ОПЗЖ Віктор Медвдечук у статті" про майбутнє українського і російського народів " виклав свій рецепт відповідь на виклики, про які говорив Путін.

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ:

- Ми повинні справою довести спроможність своєї країни. Спроможність економічну, правову, політичну. +

Ми повинні запропонувати таку картину майбутнього нашої країни, при якій воно буде привабливим для представників усіх націй, всіх етнічних груп, які проживають на території України. Зробити так, щоб людям не довелося вибирати між країною і своїми невід'ємними цінностями: мовою, релігією, культурою; зробити країну успішною.

Віктор Медведчук впевнений, що саме цей рецепт здатний вивести Україну з глухого кута, куди завела державу непрофесійна влада під зовнішнім управлінням.

Опозиційна платформа - За життя Віктор Медведчук Джерело: ZIK

Інші сюжети