За ніч з сектора Гази запустили понад 130 ракет

Система ППО "Залізний купол" спрацювала під час обстрілу з Сектора Гази twitter/IDF

Десятки ракет були перехоплені системою ППО "Залізний купол"

За ніч з суботи на неділю в напрямку Ізраїлю із території сектору Гази запустили понад 130 ракет. Про це повідомляє The Times of Israel.

Згідно з даними Армії оборони Ізраїлю, за цей час на територію країни було випущено близько 120 ракет, водночас 11 не змогли перетнути кордон і приземлилися в секторі Гази.

Як зазначається, близько половини снарядів були випущені під час масового обстрілу та спрямовані на центральну та південну частини Ізраїлю. Втім обстріл не спричинив значної шкоди або жертв серед населення.

Новини за темою: ЮНІСЕФ: Під час обстрілів між Ізраїлем та сектором Гази загинули 42 дитини

За підрахунками ізраїльських військових, з початку бойових дій ввечері в понеділок, 10 травня, з Гази запустили майже 2,5 тис. ракет.

Нагадаємо, раніше в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльськими правоохоронцями сталися масові зіткнення. Внаслідок цього понад 160 осіб були поранені.

Увечері 11 травня, у Тель-Авіві спрацювали сирени повітряної тривоги. Надходили дані про ракетний обстріл міста із сектора Гази. Ракетний обстріл Тель-Авіва почався після заяви представника бойового крила палестинського руху ХАМАС почати завдавати удару по місту.

Новини за темою: Ізраїль заявив про знищення розвідувального центру ХАМАС

За ніч, з 14 на 15 травня, з сектора Гази в напрямку Ізраїлю було запущено 200 ракет.

Пізніше  Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) здійснила обстріл сектора Гази та знищила вежу "Аль-Джалаа", в якій були розташовані офіси низки провідних міжнародних ЗМІ.