Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ймовірність вторгнення: У Росії назвали "найкращі гарантії безпеки" для України

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков

Україна може отримати гарантії завдяки реалізації Мінських угод

Україна може отримати гарантії безпеки від Російської Федерації тільки реалізацією Мінських угод по Донбасу. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "РИА Новости".

"Найкращою гарантією безпеки, звичайно, є реалізація Мінських домовленостей. Тому що відсутність прогресу в реалізації Мінських домовленостей, звичайно ж, є істотним подразником і тригером, який веде до підвищення рівня напруженості в цілому в Європі. Це очевидний факт", – зазначив він, відповідаючи журналістам на питання про те, чи може Україна отримати гарантії безпеки від Росії.

Крім того, Пєсков уточнив, що всі сторони повинні обговорювати це в прямому діалозі.

Новини за темою: Кулеба: Імовірність вторгнення Росії залежить від двох факторів

Нагадаємо, раніше в Міноборони України заявили, що у грудні-січні на кордоні з Україною контингент російських військ може зрости.

А Вашингтон попередив своїх європейських партнерів, що Росія може планувати вторгнення в Україну.

Проте, станом на 13 листопада, російські війська відійшли від українського кордону після завершення навчань та повернулися до місць постійної дислокації.

Своєю чергою, речник президента РФ Дмітрій Пєсков відреагував на інформацію українських та західних спецслужб про підготовку вторгнення в Україну – він "не виключає спроб провокацій".