Її епоха минає: Музей мадам Тюссо переодягнув воскову Ангелу Меркель

Воскова фігура Ангели Меркель у берлінському Музеї мадам Тюссо DPA

Тепер воскова фігура канцлера Німеччини одягнена в одяг для відпочинку у зв'язку з її майбутнім відходом з посади

Відомий Музей мадам Тюссо у Берліні переодягнув воскову фігуру канцлерки Німеччини Ангели Меркель в одяг для відпочинку. Це пов'язано з тим, що вона скоро піде у відставку. Про це повідомляє DPA.

Як зазначається, берлінський Музей воскових фігур показав перед будівлею німецького парламенту фігуру канцлерки, одягнену у повсякденну картату сорочку і похідні штани, а на руці у неї – рюкзак та кепка.

"Час воскової фігури Ангели Меркель у ролі канцлера добігає кінця", - оголосили представники музею.

Повідомляється, що з неділі, 19 вересня, відвідувачі музею зможуть побачити воскову фігуру Меркель, одягнену по-новому. Вона замінить фігуру Меркель в костюмі у діловій позі зі складеними руками в її фірмовому жесті "ромб влади".

Тим часом Музей мадам Тюссо вже готується до нової ери після виборів 26 вересня, на яких буде визначено спадкоємця чи спадкоємицю Меркель.

Новини за темою: Прощальний візит: Що дала Україні зустріч Ангели Меркель та Володимира Зеленського

Нагадаємо, раніше у лондонському Музеї мадам Тюссо прибрали з експозиції воскові фігури британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл. Це було пов’язано з наміром герцогів вийти із королівської родини. Зараз принц Гаррі і Меган Маркл переміщені в інше місце, щоб відобразити їх "нову прогресивну роль в королівському інституті".