Японія представила світу літаючий мотоцикл. Відео

Двигун ховербайку дозволяє йому знаходитися у повітрі до 40 хвилин

Японська венчурна компанія A.L.I. Technologies, що базується в Токіо, представила ховербайк, або літаючий мотоцикл. Розробка конструктивно схожа з мотоциклом і здатна переміщатися в повітрі. Про це повідомив NHK.

Як зазначається, компанія після демонстрації пілотованого літального апарату на одному з автодромів, почала приймати замовлення на його постачання.

Відомо, що ховербайк здатен пілотувати над землею завдяки шести гвинтам. Його робота здійснюється на двигуні внутрішнього згоряння та електромоторах, що дає змогу знаходитися у повітрі до 40 хвилин.

Зокрема вартість ховербайку становить близько 680 тис. доларів. Однак, наразі використовувати такий транспортний засіб на громадських дорогах Японії заборонено.

За словами президента компанії Катано Дайсуке, вони прагнуть створити зручну машину, якою легко керувати.

"Як перший крок до цієї мети компанія хоче підвищити загальну поінформованість про ховербайки та їхні можливості", - додав він.

Також A.L.I. Technologies планує співпрацювати з префектурою Яманасі, щоб протестувати ховербайк із перспективою його використання під час стихійного лиха.

Наразі в ідею стартапу вже інвестували такі компанії, як Kyocera та Mitsubishi Electric, пише Reuters.

Новини за темою: У Гонконзі розробили мініатюрного робопса

Нагадаємо, що раніше інженер з американського університету Нотр-Дам Ясемін Озкан-Айдін розробила невеликих за розміром роботів, що можуть літати у зграях. Довжина апаратів становить від 15 до 20 см.