Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вихід з дому за SMS: У Словаччині можуть посилити правила комендантської години

Комендантська година в Словаччині може бути посилена Фото з відкритих джерел

У країні бояться нових випадків зараження мутаціями коронавірусу

У Словаччині існує імовірність посилення комендантської години із використанням SMS-контролю. Про це повідомляє Webnoviny.

"Зараз ситуація серйозна, оскільки у нас є комендантська година, дуже сувора, але, ймовірно, поширеність "британського" варіанту дуже висока", - зазначив міністр охорони здоров’я Марек Крайчі.

За його словами, у зв’язку із погіршенням ситуації із кількістю хворих на коронавірус в країні 2 лютого відбудеться засідання комісії з питань пандемії. Імовірним варіантом рішення проблеми є посилення комендантської години.

При цьому очільник МОЗ додав, що планують використовувати SMS для контролю громадян. Зокрема, за місцеперебуванням людей у зазначений час доби слідкуватимуть правоохоронці.

Окрім цього, Крайчі повідомив, що з метою уникнення заражень на новий штам коронавірусу в Словаччині будуть робити скринінг усіх ПЛР-тестів на COVID-19.

"Щоб ми могли підтвердити, де проблема, і здається, що ми справді маємо проблему тут", - зазначив він.

За словами міністра, вже 3 лютого уряд прийме відповідне рішення щодо подальшої долі карантинних обмежень у країні.

Новини за темою: Франція закрила кордони для іноземці: У чому причина

Раніше повідомлялося, що у Словаччині виявили перший випадок зараження новим штамом коронавірусу. Дослідники визначили його "британське" походження.