Вибух в мечеті Афганістану: ІДІЛ взяла відповідальність за теракт

Вибух у мечеті в Афганістані
Фото з відкритих джерел

Бойовики організації підірвали себе з трьома сотнями вірян

"Ісламська держава" (ІД) взяла на себе відповідальність за напад терориста-смертника на шиїтську мечеть у місті Кандагар на півдні Афганістану, в результаті чого десятки людей загинули і були поранені. Про це повідомив Reuters.

Як зазначається, двоє бойовиків організації застрелили охоронців мечеті, проникли всередину та підірвали себе між двома групами вірян, одна з яких налічувала близько 300 осіб.

Таким чином, це був другий тиждень поспіль, коли бойовики з "Ісламської Держави" в Афганістані робили напади на п’ятничні зібрання.

Новини за темою: Таліби арештували чотирьох членів ІДІЛ біля Кабула

Нагадаємо, що раніше у шиїтській мечеті Афганістану під час п'ятничної молитви в провінції Кундуз стався потужний вибух. Щонайменше 15 людей загинули, понад 90 отримали поранення.

На місце події прибули спеціальні сили "Талібану", які розслідували інцидент.

Пізніше представник поліції "Талібану" заявив про щонайменше 100 загиблих унаслідок вибуху. Поранення здобули понад сотня людей.

Також під час п'ятничної молитви 15 жовтня у шиїтській мечеті в афганській провінції Кандагар стався вибух.

В організації теракту підозрювали смертника. Один зі свідків інциденту зазначив, що чув три вибухи на місці події. На момент вибуху будівля повністю була наповнена людьми.