Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вперше за чотири роки в Єгипті скасували надзвичайний стан

Єгипетський військовий. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Єгипетський військовий. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Поштовхом до такого рішення стали безпека та стабільність в регіоні

Вперше з 2017 року Єгипет скасовує надзвичайний стан. Про це йшлося у Facebook президента країни Абделя Фаттаха Ас-Сісі.

"Єгипет, завдяки своєму великому народу та вірним людям, став оазою безпеки та стабільності в регіоні, тому я вперше за багато років вирішив скасувати продовження надзвичайного стану", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Парламент Молдови ввів надзвичайний стан на 30 днів через газову кризу

Як повідомлялося раніше, сейм Польщі продовжив на два місяці надзвичайний стан у прикордонних районах з Білоруссю у зв'язку з міграційною кризою. За відповідне рішення проголосували 237 депутатів, 179 були проти, 31 утримався.

Крім цього, Рада з кризового управління в Латвії на три місяці оголосила надзвичайний стан у країні через ситуацію з коронавірусом.

Таким чином, особи, які не перехворіли та не вакцинувалися від COVID-19 надалі зможуть здійснювати покупки тільки в магазинах товарів першої необхідності. Їм заборонять відвідувати супермаркети.

А нещодавно у Судані генерал Абдел Фаттах аль-Бурхан розпустив керівний орган країни – Суверенну раду – та оголосив надзвичайний стан після того, як військові спецпідрозділи здійснили держпереворот.

При цьому, уряд країни був розпущений, а усі губернатори – звільнені.