Влада Гаїті заявила, що президента катували перед вбивством

Жовенель Моіз Фото з відкритих джерел

Підозрювані, які перебувають під вартою, дійсно причетні до вбивства Моїза, і завдяки їхнім свідченням злочин буде розкрито

Тимчасово виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Гаїті Клод Жозеф заявив, що перед смертю президента країни Жовенеля Моїза піддали катуванню. Він також пообіцяв притягнути до відповідальності всіх винних у вбивстві. Про це гаїтянський урядовець розповів у своєму інтерв’ю для ABC News.
 
"Найманці прийшли в будинок президента, вони катували його і вбили. Ми захопили близько 20 з них. Зараз вони знаходяться під вартою. І ми твердо віримо, що правосуддя буде забезпечено", -  наголосив він.
 
Також чиновник додав, що, на його переконання, підозрювані, які перебувають під вартою, дійсно причетні до вбивства Моїза, і завдяки їхнім свідченням злочин буде розкрито.

Новини за темою: Підозрювані у вбивстві президента Гаїті заявили, що не планували його смерті

Нагадаємо, у ніч проти 7 липня група озброєних чоловіків вдерлася до будинку президента Гаїті та відкрила вогонь по лідеру країни і його родині. Той помер від вогнепального поранення.

Також стало відомо про важке поранення дружини Жовенеля Моїза. Більше того, деякі ЗМІ поширили новину про те, що перша леді загинула, однак згодом виявилося, що лікарям вдалося повернути її до життя. Нині її стан стабільний, вона перебуває в лікарні у Флориді (США).

Наразі невідомо, хто саме стоїть за нападом, але глава уряду Клод Жозеф повідомив, що частина нападників розмовляла іспанською мовою.

Як повідомлялося, раніше правоохоронці Гаїті затримали 23 особи, які готували державний переворот та замах на президента країни Жовенеля Мойза. Серед затриманих був навіть суддя Верховного суду.