В Єгипті для туристів з'явилася україномовна гаряча лінія, – Кулеба

Фото з відкритих джерел

Зокрема, вона покликана допомагати в разі госпіталізації або лікування від COVID-19

В Єгипті почала працювати україномовна гаряча лінія для туристів. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

"У Єгипті ми попрацювали з місцевою владою, оскільки Єгипет – дуже популярний напрямок серед українських туристів. І вже з 1 вересня українські туристи в Єгипті отримали доступ до гарячої лінії допомоги та туристичного супроводу українською мовою. Її номер 196-54. Це номер телефону, за яким в Єгипті ви можете рідною, зрозумілою мовою отримати всі необхідні консультації щодо вашого відпочинку", – зазначив він.

Як відомо, гаряча лінія покликана допомагати в екстрених випадках, зокрема, у разі необхідності госпіталізації або лікування від COVID-19.

Також у 2020 році Україна була першою за кількістю туристів, які відвідують єгипетські курорти й туристичні місця (727 тис.).

А у 2019 році наша держава посіла друге місце за кількістю іноземних туристів в Єгипті (1,49 млн).

Новини за темою: У Єгипті вчені відкрили новий вид чотирилапого кита-амфібії

Нагадаємо, що раніше влада Єгипту почала боротися з нелегальною конкуренцією між готельєрами, які знижують ціни та "надають туристам недостатньо хороший сервіс", шляхом встановлення мінімальних цін на готелі з високим рівнем обслуговування. З 1 листопада мінімальна ціна на розміщення в п'ятизірковому готелі буде 40 доларів на людину, в чотиризірковому – 28 доларів.