Новини » Світ Читать эту новость на русском

В ООН заявили про зростання вживання канабісу під час пандемії

Фото з відкритих джерел

Понад 11 мільйонів людей вживають ін'єкційні наркотики, половина з яких живе з гепатитом С

У Організації Об'єднаних Націй заявили, що в багатьох країнах світу під час пандемії коронавірусу спостерігалося зростання вживання канабісу. Про це йдеться у Всесвітній доповіді про наркотики, опублікованій Управлінням ООН з наркотиків і злочинності, передає АР.
 
Зазначається, що звіт свідчить про те, що згідно з опитуваннями медичних працівників у 77 країнах, 42% респондентів заявили, що вживання канабісу суттєво збільшилося.
 
У той самий період спостерігалося зростання немедичного використання фармацевтичних препаратів.
 
Згідно з дослідженням, у всьому світі понад 11 мільйонів людей вживають ін'єкційні наркотики, половина з яких живе з гепатитом С.

Також повідомляється, що за останніми глобальними оцінками, близько 5,5% людей у ​​віці від 15 до 64 років вживали наркотики минулого року принаймні один раз, а 36,3 мільйона осіб, або 13% від загальної кількості людей, які вживають наркотики, страждають розладами, пов'язаними з вживанням наркотичних речовин.

Новини за темою: Амфетамін, екстазі і канабіс: В Україні продавали наркотики більше 100 інтернет-магазинів

Нагадаємо, раніше комісія Організації Об'єднаних Націй проголосувала за виключення канабісу для медичних цілей зі списку найбільш небезпечних наркотиків у світі. Рішення про рекласифікацію канабісу вдалося ухвалити завдяки позиції України, чий представник "утримався".