В Німеччині режим епідемії національного значення продовжено ще на три місяці

Німеччина
Фото з відкритих джерел

Це дає дозвіл федеральним землям запроваджувати антикоронавірусні обмеження

Німецький Бундестаг продовжив ще на три місяці режим епідемії національного значення, що дозволяє уряду країни видавати приписи, на підставі яких федеральні землі запроваджують антикоронавірусні обмеження. Про це повідомив DW.

Як зазначається, за продовження режиму проголосували 325 депутатів, 253 були проти і ще п'ятеро утрималися. Рішення прийняли голосами депутатів від правлячої коаліції в складі блоку партій ХДС/ХСС і Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Продовження режиму в країні міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан обґрунтував тим, що пандемія коронавірусу ще не закінчилася. На цьому наполягали і прем'єр-міністри всіх 16 федеральних земель.

Також парламентарії від Вільної демократичної партії (ВДП), правопопулістської "Альтернативи для Німеччини" (АДН) і партії "Союз 90/Зелені" виступили проти подовження режиму епідемії національного значення, вважаючи такий захід зайвим і неправильним.

Як відомо, режим епідемії національного значення запровадили в Німеччині в березні 2020 року.

Новини за темою: У Німеччині громадян почали щеплювати від коронавірусу третьою дозою вакцини

Нагадаємо, що з 23 серпня у Німеччині запровадили обов'язкове тестування для невакцинованих від коронавірусу людей, які хочуть відвідувати заклади та заходи у закритих приміщеннях.

Особи, які не були повністю вакциновані або ж не перехворіли на COVID-19 упродовж останніх шести місяців, повинні надати або швидкий тест на антиген, термін дії якого становить 24 години, або ж ПЛР-тест, зроблений щонайбільше 48 годин тому. Винятком з правила є діти до 6 років та школярів.