Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Ізраїлі дозволили не носити захисні маски у приміщеннях

Фото з відкритих джерел

Винятком залишилися лише школи через відсутність щеплень у учнів

В Ізраїлі з 15 червня скасували обовʼязок носити захисні медичні маски в закритих громадських приміщеннях. Відповідну поправку до наказу про громадську охорону здоровʼя підписав генеральний директор Міністерства охорони здоровʼя професор Хезі Леві.

Зазначається, що лише школярі наразі продовжать носити маски на заняттях, оскільки більшість ще не досягли віку 16 років не щеплені від COVID-19.

Водночас у країні 6 червня розпочали вакцинацію дітей у віці з 12 до 15 років, і якщо ця кампанія буде успішною, то відомство згодом повернеться до обговорення скасування масок у навчальних закладах.

Як повідомляється, маску потрібно носити лише в деяких випадках:

  • працівники або гості в соціальних і медичних установах або будинках для літніх людей, які не були вакциновані від коронавірусу;
  • люди на самоізоляції;
  • мандрівники в дорозі.

Окрім цього, МОЗ Ізраїлю поширить докладні інструкції для медичних установ, із вказівками, хто і де повинен носити маски при контакті з пацієнтами.

Новини за темою: Німеччина та Ізраїль вилучили Україну зі списку країн з високим рівнем COVID-19

Нагадаємо, раніше в Ізраїлі заявили про відкриття своїх кордонів для індивідуального туризму із 1 липня. Однак потрапити в Ізраїль зможуть тільки туристи з імунітетом до коронавірусу.