В Італії сім'ї жертв COVID-19 позиваються проти влади і вимагають компенсації

Італія
Італія Фото з відкритих джерел

Родичі вимагають від влади компенсації

Група родичів осіб, які померли від коронавірусу COVID-19, відома як Noi Denunceremo, подала до суду на уряд та місцеву владу, які не запровадили необхідні заходи під час спалаху хвороби в Ломбардії. Про це повідомляє DW

Згідно з повідомленням, родичі за кожну жертву вимагають близько 200 тисяч євро компенсації, що загалом - близько 100 мільйонів євро. Серед осіб, до яких позиваються, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте, очільник регіональної влади Ломбардії Аттіло Фонтана і міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца.

Новини за темою: Італія просить допомоги іноземних лікарів у боротьбі з COVID-19

"Ця судова справа - наш різдвяний подарунок тим, хто повинен був зробити те, що мав би, але не зробив", - заявив президент ініціативної групи Лука Фуско.

Як зазначається, Noi Denunceremo звинувачує владу в тому, що вона недостатньо оперативно діяла під час спалаху пандемії в Ломбардії. У серпні прокуратура міста Бергамо в Ломбардії вже розпочинала відповідні розслідування.

Новини за темою: Ще один новий штам: До Великої Британії завезли більш заразний різновид COVID-19

Тоді група подала близько 150 позовів. Частина позовів стосувалися питання, чому на початку березня політики не пішли на створення карантинних зон навколо Бергамо та передмість, де спостерігалася велика кількість заражень.

Новини за темою: У Франції почали надавати громадянство іммігрантам, які допомагають боротися із COVID-19

Нагадаємо, нещодавно в Римі підтвердили випадок захворювання на новий мутований коронавірус, який раніше виявили у Великій Британії