В Іспанії викрили підпільне виробництво сигарет: Там експлуатували українців

12 громадян України експлуатували в муніципалітеті Мансанарес

В Іспанії ліквідували масштабне підпільне виробництво сигарет, на якому експлуатували громадян України. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

Згідно з повідомленням, вихідці з країн пострадянського простору, вербували на нелегальне виробництво в ЄС жителів Львівської області, які мають досвід роботи на тютюновій фабриці.

"Під час операції на Піренеях провели 125 обшуків, виявили нелегальне виробництво, де експлуатували українців, вилучили сировину та 11,5 млн євро", - зазначили прикордонники.

Зокрема, в ході операції з 22 травня по 16 липня в Іспанії та Португалії затримали 29 осіб, серед яких громадяни Іспанії, Португалії, Болгарії, а також України. Під час активних заходів вилучили сигарети, сировину та засоби для їх нелегального виробництва, а також 7 одиниць вогнепальної зброї та техніку.

Безпосередньо в Іспанії провели 28 обшуків і 27 арештів, вилучили 15 млн сигарет і 50,5 тонн тютюну. У муніципалітеті Мансанарес виявили підпільну лінію з виробництва сигарет, на якій нелегально експлуатували 12 громадян України. Ще одна лінія була виявлена на етапі монтування.

У Португалії проведено 97 обшуків і два арешти, вилучено 2 млн сигарет і 6 центнерів сировини.

Новини за темою: В Україні хочуть перенести продаж алкоголю та сигарет у спеціалізовані точки

Нагадаємо, раніше в Данії викрили підпільну тютюнову фабрику, на якій працювали громадяни України. Діяло незаконне підприємство з виготовлення сигарет у місті Вамдруп. Ймовірно, правопорушники створили потужну фабрику.