Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Іспанії через різке падіння рівня води вийшло село, яке затопили 30 років тому

В Іспанії з-під води вийшло село, яке затопили 30 років тому
В Іспанії з-під води вийшло село, яке затопили 30 років тому Daily Mail

Раніше в Асередо жило 120 людей

В Іспанії внаслідок різкого падіння рівня води вийшло село, яке люди покинули 30 років тому, щоб звільнити місце для водосховища. Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що село Асередо пішло під воду у 1992 році, коли португальська гідроелектростанція закрила свої шлюзи, внаслідок чого річка Ліма затопила землі та будівлі на околицях.

Ця річка розташовується на території Португалії та Іспанії, і в 1968 році влада обох країн домовилася побудувати на ній греблю Ліндозо.

Для цього необхідно було затопити села по берегах річки та переселити звідти мешканців.

Раніше в Асередо жило 120 людей.

Зараз видно залишки будинків, зерносховищ та навіть іржаві автомобілі. Деякі з 70 сільських будинків, збудованих з каменю та дерева, все ще частково стоять, і хоча багато з них провалилися або змилися, частини їхніх дахів пережили десятиліття затоплення.

Крім цього, було виявлено обриси сільськогосподарських угідь із камʼяними стінами, а також дороги та стежки, що проходять через все село.

Зараз на унікальне місце приїжджають та фотографуються люди.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Daniel Lago Perez (@dani.moto.r6)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от David Perez Santos (@david.perez73)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от |\|⚔|_ (@mekaco_nxl)

Наголошується, що для того, щоб виселити мешканців місцевих сіл, португальська гідроенергетична компанія EDP розпочала переговори.

Спочатку більшість людей, які жили в Асередо, не хотіли залишати свої будинки, хтось пізніше за гроші погодився зʼїхати, хтось ні: на знак протесту люди голодували, влаштовували демонстрації і мали сутички із поліцією.

Крім Асередо у 1992 році, після закриття греблі, під водою зникли ще чотири села — Про Бао, Бускальку, А Релойра та Лантеміль.

Новини за темою: Іспанія змінила правила в'їзду для українців. Основні умови

Нагадаємо, раніше ми писали, що у мексиканському інституті соціального забезпечення (IMSS) через відмову системи подачі кисню загинули 10 пацієнтів з коронавірусом. Система відключилася через повінь у місті Тули.