У Великій Британії затвердили третю дозу вакцин Pfizer і AstraZeneca

Фото з відкритих джерел

Це пов’язано з тим, що з часом ефективність вакцин знижується

Регулювальний орган Великої Британії дозволив використання препаратів Pfizer і AstraZeneca як бустерні щеплення. Про це повідомив The Guardian.

Як зазначається, це пов’язано з тим, що з часом ефективність вакцин знижується.

Проте в повідомленні не вказувалося, кому саме пропонуватимуть бустерні дози, оскільки це вирішуватиме Об’єднаний комітет по вакцинації та імунізації (JCVI).

Також відомо, що міністри бажають якомога швидше розгорнути програму масової вакцинації, аби запобігти можливому збільшенню випадків зараження коронавірусом, які очікуються цієї осені та зими.

Новини за темою: У ЄС зафіксували новий побічний ефект після щеплення вакциною AstraZeneca

Нагадаємо, що раніше у Великій Британії 75% громадян завершили повний курс вакцинування. Загальна кількість введених вакцин в країні становить 91 827 909.

Четверо з п'яти людей старше 16 років пройшли повний курс вакцинації, однак найбільшим показником відзначився саме Уельс (84,1%).

Окрім цього, італійське агентство з ліків (Aifa) схвалило введення бустерних вакцин від коронавірусу. Щеплення громадян розпочнеться наприкінці вересня. 500 тисяч людей з ослабленим імунітетом зможуть вакцинуватися третьою дозою.