Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Австрії заохочують до COVID-щеплень прогулянкою у резиденції Габсбургів

Громадян запрошують отримати щеплення у найкрасивішому пункті вакцинації

 
В Австрії у палаці Гофбург, колишній резиденції Габсбургів, з нагоди Національного свята облаштували пункт вакцинації проти коронавірусу. Після щеплення відвідувачі зможуть прогулятися розташованою у палаці президентською канцелярією. Про це повідомляє кореспондент "Укрінформу".

"Якщо ви завжди хотіли побачити Гофбург зсередини і ще не маєте щеплення проти COVID-19, то тоді приходьте. Адже: ми перетворюємо Гофбург на Імфбург ("замок вакцинації", – ред.)! Отримайте своє щеплення у найкрасивішому пункті вакцинації в Австрії, у Мармуровій залі Гофбурга. А після цього я запрошую вас прогулятися через президентську канцелярію", - заявив президент Австрії Александер Ван дер Беллен.

Зазначається, що пункт вакцинації розгорнуто у так званій Мармуровій залі.

Він працюватиме з 12:00 до 18:00 26 жовтня. Там можна буде отримати як першу дозу вакцини, так і другу чи третю.

Як відомо, Австрійська Республіка сьогодні, 26 жовтня, відзначає головне національне свято - День прийняття австрійським парламентом Федерального конституційного закону про постійний нейтралітет у 1955 році.

Підкреслюється, що через пандемію COVID-19 урочисті заходи цьогоріч, як і минулого року, проходять в обмеженому форматі та без масових зібрань. 

Наразі в Австрії щонайменше одну дозу COVID-вакцини отримали вже понад 65% усього населення країни.

Зокрема близько 62% мають повноцінний захист проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Новини за темою: Новий канцлер Австрії Шалленберг прийняв присягу

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Міністерстві охорони здоров'я анонсували нові заохочення для громадян України, які вакцинуються проти коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, з'явилися знижки на поїздки в таксі.