В Аргентині дозволили вписувати "третю стать" у посвідченнях особи

Альберто Фернандес. Фото EPA-EFE

Інші ідентичності, крім чоловічої чи жіночої, існували завжди, просто в інші часи це приховували

В Аргентині в документах, що засвідчують особу, з’явилася можливість вибрати "третю стать" крім жіночої та чоловічої. Вона буде позначатися літерою "Х". Про це заявив президент країни Альберто Фернандес, передає Buenos Aires Times.

"Для держави неважливо, чоловік перед нею чи жінка, важливо, що громадяни вчаться чи працюють, вакцинуються, платять податки, а не їх сексуальна орієнтація", – наголосив він.

Фернандес зазначив, що інші ідентичності, крім чоловічої чи жіночої, існували завжди, просто в інші часи це приховували.

"Не ставлячи ці питання, ми позбавляємо щастя мільйони людей, позбавляємо їх можливості бути щасливими", – зауважив він.

Як відомо, в Аргентині розвинута система законодавства щодо ЛГБТ та гендерних особливостей.

У 2002 році Буенос-Айрес став першим містом Латинської Америки, яке легалізувало цивільні союзи для одностатевих і різностатевих пар.

З 2010 року дозволені одностатеві шлюби.

Новини за темою: У Грузії противники ЛГБТ напали на журналіста: Чоловік частково втратив зір

Нагадаємо, раніше Європейська комісія заявила про початок легальних процедур щодо Угорщини та Польщі за звинуваченнями в дискримінації ЛГБТ-спільнот. Процес про порушення двох держав пов'язаний із захистом рівності та засадничих прав людини.