В аеропорту Тенеріфе два пасажирські літаки ледь уникнули зіткнення

Фото з відкритих джерел

Під час посадки одного літака зупинили зліт іншого

На летовищі іспанського острова Тенеріфе пасажирський літак авіакомпанії Iberia Express, при підготовці до зльоту, був змушений перервати зліт через несподіване приземлення іншого літака. Про це йшлося на сайті авіакомпанії.

Як зазначається, літак рейсу, що виконується компанією Iberia Express, з Тенеріфе до Мадриду був змушений припинити зліт, коли він перебував на злітно-посадковій смузі за наказом диспетчерів.

“Під час цього маневру протягом усього часу дотримувалася техніка безпеки та виконувалися інструкції диспетчерів, котрі з огляду на посадку іншого літака наказали зупинити зліт”, - йдеться в повідомленні.

А після припинення зльоту літак повернувся на стоянку для дозаправки, здійснив перевірку обладнання та виконав запланований рейс у звичайному режимі.

Новини за темою: У Львові екстрено сів літак із Праги: Що сталося

Нагадаємо, що раніше у Каліфорнії з'ясовувалася кількість жертв авіакатастрофи двомоторного пасажирського літака Cessna 340A, який упав на житловий район на півдні штату.

Крім цього повідомлялося про пошкодження п’яти будинків, які охопила пожежа. Також на місці катастрофи згоріли кілька автомобілів.