Україна візьме кредит у Британії: На що підуть понад 20 млн фунтів стерлінгів

Фото з відкритих джерел

Кошти потрібні на закупівлю наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень

Кабінет міністрів України затвердив проєкт постанови "Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства". Про це повідомив "Урядовий портал".

"Реалізація документу дозволяє в рамках державних зовнішніх запозичень залучити до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) для закупівлі наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень. Строк користування кредитом – 4 роки", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, контракт на постачання наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень укладено в рамках меморандуму про взаєморозуміння з британською стороною.

Новини за темою: Кабмін скоро закінчить підготовку законопроекту про множинне громадянство, - Єнін

Нагадаємо, що у найближчі дні Євросоюз надасть Україні транш у 600 млн євро в рамках макрофінансової допомоги. Також на саміті сторони обговорили сценарії щодо постачання газу.

Крім цього, перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін повідомив, коли українцям чекати безвізу з Британією і США.

За його словами, потрібно прийняти як даність певні рамки швидкостей і практик, які є усталеними для цих країн.