Убивство британського депутата: Підозрюваний виявився сином ексрадника прем'єра Сомалі

Девід Емесс
Фото з відкритих джерел

Вбивця - Алі Харбі Алі, британський громадянин сомалійського походження, який раніше був відомий поліції

У Великій Британії поліція затримала підозрюваного у вбивстві депутата парламенту сера Девіда Емесса, ним виявився 25-річний Алі Харбі Алі, передає BBC.

Алі Харбі Алі - британський громадянин сомалійського походження, який раніше був відомий поліції. Кілька років тому йому було рекомендовано пройти програму Prevent, мета якої - боротьба з екстремізмом.

Попередні розслідування виявили потенційну мотивацію, пов'язану з ісламським екстремізмом. Спочатку Алі був заарештований за підозрою у вбивстві й утримувався в Ессексі, але з тих пір був переведений до Лондона. Слідчі отримали ордер на тримання його під вартою до 22 жовтня.

Алі Харбі Алі є сином колишнього радника прем'єр-міністра Сомалі Харбі Алі Куллана, який проживає в Лондоні, повідомила The Sunday Times.

Як повідомлялося, в графстві Ессекс під час зустрічі з виборцями округу було вбито депутата з Консервативної партії сера Девіда Емесса. Чоловік напав із ножем на політика і наніс йому кілька поранень. У зв'язку з вбивством Емесса біля парламенту і канцелярії прем'єра на Даунінг-стріт, 10 було приспущено прапори. Поруч із місцем вбивства небайдужі громадяни залишили квіти.