Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Японії виявили 18 випадків нового штаму коронавірусу "Ета"

REUTERS

Про варіант "Ета" мало що відомо, зокрема про те, наскільки сильно він заразний

У Японії виявили 18 випадків зараження новим COVID-штамом "Ета", який Всесвітня організацією охорони здоровʼя (ВООЗ) позначила як варіант, що представляє інтерес. Про це повідомляє The Japan Times.

Згідно з повідомленням, всі 18 інфікованих людей вʼїжджали в Японію в період з грудня 2020 року до 3 вересня 2021 року.

Як відомо, штам коронавірусу "Ета" виявили з грудня 2020 року у Великій Британії та Нігерії. Світом цей штам почав поширюватись з березня до травня, але з тих пір кількість випадків поступово зменшувалась. Про варіант "Ета" мало що відомо, зокрема про те, наскільки сильно він заразний.

Варіант віднесли до категорії, яка означає менше занепокоєння, ніж штами "Альфа" та "Дельта" (їх класифікують як варіанти, що викликають занепокоєність (VOC).

МОЗ Японії також інформує, що у країні також підтвердили штам "Каппа" у 19 людей. Крім цього, у Японії підтвердили варіанти "Альфа", "Бета", "Дельта", "Гамма", "Лямбда" та "Мю".

Новини за темою: У Японії виявили нову мутацію штаму коронавірусу Delta

Як повідомлялося раніше, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) поповнила свій моніторинговий список новим штамом коронавірусу під назвою "Мю", який вперше виявили у Колумбії. До цієї категорії потрапляють штами коронавірусу, які мають генетичні зміни, що можуть впливати на характеристики вірусу: заразність, стійкість до імунітету, складність протікання захворювання.