Зазначається, що у 2021 році відзначають 95 років з моменту виходу першої збірки оповідань про Вінні-Пуха.

З цієї нагоди Королівський монетний двір вирішив присвятити її героям серію з 9 колекційних монет, дизайн яких натхненний оригінальними ілюстраціями художника Ернеста Шеппарда до найпершої книжки.

Колекційні монети з Вінні-Пухом та його друзями Royal Mint

Перші 3 монети колекції із зображеннями Вінні, Крістофера Робіна та Поросятка випустили ще минулого року.

Нещодавно ж, напередодні ювілейної річниці книги, презентували ще одну монету зі спільним зображенням лісових мешканців – Вінні-Пуха, Поросятка, ослика Іа, Сови, Тигри, Кролика, Кенги та малюка Ру.

Колекційні монети з Вінні-Пухом та його друзями Royal Mint

Наголошується, що до кінця цього року колекція поповниться ще двома монетами, присвяченими окремо Тигрі та Сові. Їхній дизайн також вже представили публіці. Решту серії доведеться чекати до 2022 року – саме тоді випустять ще 3 монети.

Колекційні монети з Вінні-Пухом та його друзями Royal Mint

Наразі монети представлені у чотирьох варіантах – срібні, золоті, а також однотонні та кольорові монети карбування Brilliant Uncirculated.

Ціна залежить від матеріалу і варіюється від 10 фунтів стерлінгів (370 гривень) за однотонну монету Brilliant Uncirculated до 1065 фунтів стерлінгів (майже 40 тисяч гривень) за монету із золота. Придбати їх можна як по одній, так і у складі набору.

Новини за темою: В Китаї археологи розкопали найстаріший монетний двір в історії

Нагадаємо, раніше Королівський монетний двір Великої Британії створив найбільшу в історії країни монету вагою 10 кг і з діаметром 20 см. Викарбували тільки один екземпляр.