Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Токіо вперше за 11 місяців зняли ковідні обмеження у кафе та ресторанах

REUTERS

Влада закликає рестораторів обмежувати кількість відвідувачів за одним столом чотирма людьми

Адміністрація Токіо вперше за 11 місяців зняла всі обмеження, пов'язані з коронавірусом, на роботу громадського харчування після скорочення кількості нових заражень і госпіталізацій. Про це повідомляє NHK.

Як зазначається, починаючи з понеділка від ресторанів і барів, які отримали сертифікати, що підтверджують, що вони вживають заходи проти інфікування, більше не вимагатимуть скорочення робочого часу і призупинення продажу алкоголю о 8-й годині вечора.

У той час, як сертифіковані заклади громадського харчування зможуть повернутися до своєї звичайної роботи.

Влада закликає також рестораторів обмежувати кількість відвідувачів за одним столом чотирма людьми, а в разі більш численних груп перевіряти наявність доказів вакцинації.

Столична адміністрація говорить, що вона посилить антикоронавірусні заходи по кінець листопада з метою відновлення громадської та економічної діяльності, продовжуючи нарівні з цим запобігати новій хвилі заражень.

Відомо, що з початку пандемії в Японії зафіксували понад 1,7 млн ​​випадків COVID-19, зокрема 18,1 тис. летальних, одужали понад 1,6 млн осіб.

Новини за темою: Малайзія скасовує обмеження на поїздки для вакцинованих проти COVID-19

Нагадаємо, раніше у Греції пом'якшили карантинні обмеження для вакцинованих навіть у червоних зонах.  З 9 жовтня в країні дозволили роботу барів і ресторанів, а також скасували комендантську годину.