У США випустили нові рекомендації щодо застосування четвертої дози COVID-вакцини

Коронавірус, вакцинація
etu.ru

Її планується вводити людям з помірною й тяжкою формами імунодефіциту

Центри контролю за профілактикою захворювань США (CDC) оприлюднили нові рекомендації щодо застосування вакцин від COVID-19, у яких допускається введення четвертої дози мРНК-препарату. Про це повідомила пресслужба центрів.

"Після завершення первинної серії вакцинації (двох основних щеплень, – ред.), а також додаткової дози мРНК-вакцини люди з помірною і тяжкою формами імунодефіциту мають право на повторну дозу", - йдеться в повідомленні.

Однак, додаткове щеплення може бути введено через шість місяців після третьої, бустерної, дози Moderna або Pfizer.

Крім цього, для таких людей рекомендується продовжувати дотримуватися суворих заходів профілактики, зокрема, носити маски, зберігати соціальну дистанцію, уникати скупчення людей і недостатньо провітрюваних приміщень, щоби захиститися від COVID-19.

Також для посилення їх захисту фахівці радять заохочувати до вакцинації всіх, хто оточує таких хворих.

Новини за темою: У МОЗ розповіли, як можна комбінувати вакцину від COVID-19 CoronaVac із іншими

Як повідомлялося раніше, національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики України затвердила рекомендації щодо ревакцинації від COVID-19 або введення бустерної дози з інтервалом шість місяців після другої.

Так, на першому етапі такі щеплення рекомендується зробити медикам, а також співробітникам будинків для людей похилого віку та інших закладів інтернатного типу.