Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США пройшли успішні випробування гіперзвукової ракети

Фото з відкритих джерел

Вона змогла розвинути швидкість в п'ять разів вищу за швидкість звуку

У США пройшли успішні випробування гіперзвукової ракети. Про це повідомляється у пресрелізі Управління перспективних дослідницьких проєктів при Пентагоні (DARPA).

Відзначається, що ракета, створена корпорацією Raytheon Technologies з прямопотоковим повітряно-реактивним двигуном Northrop Grummann, була запущена з літака. Вона змогла розвинути швидкість в 5 махів (в п'ять разів перевищує швидкість звуку).

"Випробування у вільному польоті HAWC були успішною демонстрацією можливостей, які зроблять гіперзвукові крилаті ракети високоефективним інструментом для наших винищувачів", - сказав глава програми концепції гіперзвукового повітряно-реактивної зброї (HAWC) Ендрю Нойдлер.

Мета випробувань полягала в складанні і послідовному випуску літака-носія з гіперзвуковою ракетою, її безпечному відділенні, запуску маршового двигуна, а також крейсерському польоті. "Всі основні завдання тестування були виконані", - резюмували в DARPA.

Новини за темою: У США провели успішні випробування балістичної ракети. Фото

Раніше повідомлялося, що у Сполучених Штатах під час першого випробування бомбардувальник B-52 Stratofortress не зміг запустити гіперзвукову ракету-носій ARRW.