У Польщі затвердили третю дозу вакцини проти коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Щеплення проводитимуть тим, кому виповнилося 18 років

У Польщі упродовж кількох наступних тижнів розпочнеться вакцинація третьою дозою вакцини проти коронавірусу усіх бажаючих, яким виповнилося 18 років. Про це йшлося у Facebook прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького.

"Cпільно з главою МОЗ Адамом Недзельським ми вирішили, що щеплення (проти коронавірусу, - ред.) можна буде розпочати упродовж кількох тижнів. Чергові дози зможуть прийняти особи віком понад 18 років, котрі дві дози вакцини прийняли не менше шести місяців тому",- зазначив він.

Крім цього, прем’єр-міністр додав, що під час зустрічі членів уряду Польщі з представниками Медичної ради при Раді міністрів РП було обговорено також необхідність прискорення процесу вакцинації у країні й обов’язкового щеплення медичного персоналу.

Новини за темою: Штам коронавірусу "Дельта" зафіксували вже у 193 країнах світу

Як повідомлялося раніше, в Україні не планують масово щеплювати громадян третьою дозою вакцини проти COVID-19, однак, Міністерство охорони здоров’я розгляне можливість щеплення бустерною дозою представників з груп ризику, за умови перевірених даних про її ефективність.

Однак, в Італії почали вводити третю дозу вакцини проти коронавірусу особам з групи найбільшого ризику. До неї відносять людей з ослабленою імунною системою та тих, кому робили трансплантацію.