Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі затримали українця за перевезення 41 нелегального мігранта

В мікроавтобусі знаходилися 37 громадян Іраку і чотири громадянина Туреччини

У Польщі затримали громадянина України, який перевозив у вантажному мікроавтобусі на чеських номерах 41 нелегального мігранта. Про це повідомила пресслужба польської поліції.

Як зазначається, уночі 25 жовтня на автомагістралі A2 в Любуському воєводстві (захід РП) правоохоронці затримали мікроавтобус Fiat Ducato для перевірки.

При цьому, було встановлено, що водієм автомобіля виявився громадянин України, а на місці пасажира також сидів українець.

"Під час перевірки вантажного відділу мікроавтобусу було виявлено 41 нелегального мігранта: 37 громадян Іраку і чотирьох громадян Туреччини. Серед них були 20 чоловіків, 6 жінок і 15 дітей, п’ятеро вимагали лікарського огляду", - йшлося в повідомленні.

Так, поліцейські затримали водія та усіх мігрантів, що знаходилися в транспортному засобі. Подальші дії з ними виконуватимуть польські прикордонники.

Новини за темою: У Польщі затримали українця за перевезення нелегальних мігрантів з Іраку

Нагадаємо, що раніше у польському Підляшші затримали громадянина України за перевезення в автобусі 12 ймовірних нелегалів.

Відомо, що на дорозі правоохоронці намагалися зупинити автобус Renault для огляду, але водій почав втікати. А допомагав йому у цьому автомобіль Nissan, який блокував поліцейські автомобілі.