У Польщі викрили фірму, яка незаконно працевлаштувала 118 українців

Фото з відкритих джерел

Іноземців незаконно працевлаштовували передусім на підприємствах харчової промисловості

У Тарнуві (Малопольське воєводство) прикордонники провели перевірку компанії, яка працевлаштовувала нелегалів. Громадянка Польщі допомагала знайти роботу грузинам та українцям. Про це повідомляє Karpacki Oddział Straży Granicznej.

За результатами перевірки було встановлено, що 118 українців виконували у Польщі роботу нелегально. Також незаконно працювали 5 громадян Грузії.

Власниці компанії за такі дії загрожує чималий штраф. Його розмір найближчим часом визначить суд. Сума штрафу може сягати до 30 тисяч злотих (близько 210 тисяч гривень).

Щодо нелегальних працівників-іноземців, то проти них розпочали провадження про дрібне правопорушення. 9 українців затримали, бо їхні імена вже раніше фігурували в базах прикордонників. Затриманим видали зобов'язання покинути країну з однорічною забороною в'їзду на територію Польщі та інших країн Шенгенської угоди.

Новини за темою: У Чехії викрили групу українців, які нелегально "постачали" дешеву робочу силу

Раніше повідомлялося, що литовська Державна інспекція з праці оштрафувала вільнюську будівельну компанію на 17 тис. 360 євро за нелегальне працевлаштування громадян України.