У Польщі туристів із трьох країн зобов'яжуть відбувати тижневий карантин

Фото з відкритих джерел

Мандрівники повинні будуть пройти карантин, навіть якшо у них негативний результат тесту на коронавірус

У Польщі туристів із трьох країн зобов'яжуть відбувати тижневий карантин, навіть якщо результат COVID-тесту у мандрівників буде негативним. Про це повідомляють "Польські новини".

Йдеться про туристів із Південної Африки, Індії та Бразилії, які прибули до Польщі. По прибуттю вони зможуть вийти з карантину на підставі проведеного тесту на коронавірус не раніше, ніж через 7 днів після повернення в країну.

Міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельскі, повідомив, що обов'язковий карантин для людей, що прибувають з вищезазначених країн пов'язаний з поширенням нових варіантів коронавірусу.

"Згідно з новими правилами, люди, які прибувають до Польщі з Південної Африки, Індії та Бразилії, більше не можуть бути звільнені з карантину на підставі тесту, проведеного протягом 48 годин після повернення в країну. Така можливість дозволена тільки через 7 днів", - наголосив він.

Новини за темою: У Польщі виявили два осередки "індійського" штаму коронавірусу

Раніше повідомлялося, що у Польщі зафіксували перший випадок "індійського" штаму коронавірусу. Зокрема, "індійський" варіант коронавірусу був підтверджений у польського дипломата, евакуйованого з Індії.