Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі розпочали вакцинацію безпритульних

Фото з відкритих джерел

На сьогодні місто Лудзь є одним із перших польських міст, в яких почалася акція щеплення людей, які є безпритульними

У Польщі розпочали щеплення проти коронавірусу бездомних однодозовою вакциною фірми "Johnson & Johnson". Про це повідомляє Польське радіо

"Вакцинування відбувається на добровільній основі, але закликаємо усіх бажаючих прийти і зробити щеплення проти COVID-19. У нашому місті та інших польських містах почалися акції вакцинації людей, котрі не мають постійного місця проживання ані медичного страхування.

Ми заохочуємо людей, котрі перебувають у притулках, прийти і вакцинуватися.

Натомість є велика група людей, котрі не ночують у притулках, і нам дуже важливо, щоби інформація про можливість вакцинації дійшла до них теж", - зазначив директор лудзького відділу Карітас, священик Анджей Партика.

Зазначимо, що лудзька міська рада організувала мобільний пункт щеплень, в якому можуть провакцинуватися безхатьки.

Луздь є одним із перших польських міст, в яких почалася акція щеплення людей, які є безпритульними.

Мобільний пункт щеплення пропонує однодозову вакцину фірми "Johnson & Johnson". Проти коронавірусу можуть щепитися і люди, котрі не мають документів, що підтверджують особу.

Новини за темою: У Дніпрі відкрили центр вакцинації для мешканців всієї області

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що зараз проходить підготовка до вакцинації підлітків від коронавірусу COVID-19. При цьому він визнав, що жодна з зареєстрованих в Україні вакцин не має в інструкціях показань до цього.