Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Південній Кореї можуть заборонити їсти м’ясо собак

Фото з відкритих джерел

Втім, продавці собачатини відстоюють своє право на професію, заявляючи, що їхні засоби до існування перебувають під загрозою

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін не виключив можливу необхідність заборони споживання собачого м'яса на тлі зростаючої обізнаності про права тварин. Про це повідомляє Reuters.

Мун зробив цю заяву після того, як прем'єр-міністр країни Кім Бу Кюм поінформував його про зусилля щодо покращення поводження з кинутими тваринами і системи обов'язкової реєстрації собак.

"Після брифінгу він сказав, що настав час ретельно розглянути питання про запровадження заборони на м'ясо собак", - заявила прессекретар Муна Пак Кьон Мі.

Президент вперше заговорив про заборону, що, ймовірно, надасть нового імпульсу дебатам про те, чи слід обмежувати цю практику.

Як повідомляє видання, щоб підвищити свою популярність, кілька кандидатів у президенти Південної Кореї пообіцяли заборонити собаче м'ясо, особливо з урахуванням того, що собаки набули популярності як домашні тварини, а правозахисні групи закликали Південну Корею зачинити ресторани і ринки, які торгують собачим м'ясом.

Лі Дже Мьон, губернатор найбільш густонаселеної провінції країни Кьонгі та провідний кандидат у президенти від партії Муна, пообіцяв домогтися заборони на основі суспільної згоди. Але Юн Сок Юл, лідер опозиції, сказав, що це питання особистого вибору громадян.

Опитування, проведене на замовлення групи захисту тварин Aware, опубліковане цього місяця, показало, що 78% респондентів вважають за необхідне заборонити виробництво і продаж м'яса собак і кішок, а 49% підтримали заборону на споживання.

Однак інше опитування, проведене дослідницькою фірмою Realmeter, показало, що думки розділилися - 59% респондентів підтримали законодавчі обмеження на забій собак для споживання людиною.

Собаче м'ясо вже не досить поширене у Південній Кореї, як раніше, його їдять переважно люди поважного віку, подають у деяких ресторанах і можна купити на певних ринках.

Продавці собачатини відстоюють своє право на професію, заявляючи, що їхні засоби до існування перебувають під загрозою.

Новини за темою: Китай заборонив розведення собак для вживання в їжу

Раніше повідомлялося, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заборонив громадянам тримати собак, так як ті є "зіпсованим трендом буржуазної ідеології"