У Пакистані встановили кількість осіб, що загинули в авіакатастрофі

Авіакатастрофа в Пакистані EPA

Прем'єр-міністр Пакистану пообіцяв розслідувати цю авіакатастрофу

У результаті авіакатастрофи в Пакистані, що сталася у п'ятницю, 22 травня, загинули щонайменше 97 осіб, а ще двоє вижили. Про це повідомляє Reuters

Так, у суботу влада Пакистану підтвердила інформацію про двох осіб, яким вдалося врятуватися в результаті краху літака "Pakistan International Airlines" в місті Карачі. 

За попередньою інформацією, після авіакатастрофи до місцевих медичних закладів було доставлено 97 тіл. Однак, двоє осіб, які перебували на борту літака Airbus A320, вижили.

"Останнє повідомлення про авіакатастрофу: 66 осіб були доставлені в медичний центр післядипломної освіти імені Джини, 31 тіло було доставлено до цивільної лікарні Карачі", - заявили представники місцевої влади.

Новини за темою: Авіакатастрофа в Пакистані: Стало відомо про двох людей, що вижили

Зазначається, що всього на борту літака перебували 99 людей.

Як стало відомо, рейс PK 8303, Airbus A320, авіакомпанії Pakistan International Airlines здійснив політ з Лахора до Карачі з 99 людьми на борту. 

За секунди до катастрофи пілот повідомив диспетчерам повітряного руху, що він втратив живлення з обох двигунів. Відповідний запис було розміщено на веб-сайті авіаційного моніторингу.

У результаті прем'єр-міністр Пакистану Імран Хан пообіцяв розслідувати трагедію.

До слова, крах літака "Pakistan International Airlines" став найстрашнішою повітряною катастрофою в Пакистані з 2012 року, коли пасажирський літак Bhoja Air, Boeing 737, зазнав аварії в Ісламабаді. Тоді загинуло 127 осіб.

Нагадаємо, у п'ятницю, 22 травня, у Пакистані в районі Карачі розбився літак "Пакистанських авіаліній" з пасажирами на борту. у результаті на місці катастрофи виникла масштабна пожежа.

Згодом стало відомо, що у результаті цієї трагедії двом людям вдалося врятуватися.