У Німеччині випустили плюшевого ведмедика Ангела Меркель

Ведмедик "Ангела Меркель" Фото з відкритих джерел

Плюшеві ведмедики Ангела Меркель, висотою 40 сантиметрів, коштуватимуть 189 євро

У Німеччині фірма з Кобурга випустила спеціальну партію плюшевих ведмедиків Ангела Меркель, яка завершує свої повноваження на посаді глави уряду ФРН. Про це повідомляє Stern.

Як зазначається, ведмедики висотою 40 сантиметрів нагадують канцлера: складені ромбом пальці, намисто, жакет і зачіска. Плюшеві ведмедики Ангела Меркель коштуватимуть 189 євро (майже 6 тис. грн).

"Ми намагаємось відобразити в плюшевих ведмедиках моменти сучасної історії як вид мистецтва", - зазначив керуючий директор Мартін Герман.

Загалом, на продаж буде виготовлено 500 штук - і одну з них, під цифрою 16, отримає власне канцлер, її передасть Меркель депутат Бундестагу по Кобурзькому виборчому округу. "16" символізує термін перебування Меркель на посаді.

Як відомо, вибори до Бундестагу відбудуться за тиждень, 26 вересня. Меркель майже 4 роки тому оголосила, що піде з великої політики після цих виборів і не буде більше претендувати на жодні посади.

Довідка:

"Особисті ведмеді" - це традиція у понад 100-річному сімейному бізнесі фірми з Баварії: крім Обами та короля Людвіга, є копії колишнього канцлера Гельмута Шмідта та королеви Єлизавети II.

Новини за темою: Прощальний візит: Що дала Україні зустріч Ангели Меркель та Володимира Зеленського

Нагадаємо, раніше відомий Музей мадам Тюссо у Берліні переодягнув воскову фігуру канцлерки Німеччини Ангели Меркель в одяг для відпочинку. Це пов'язано з тим, що вона скоро піде у відставку. З неділі, 19 вересня, відвідувачі музею зможуть побачити воскову фігуру Меркель, одягнену повсякденну картату сорочку і похідні штани, тримаючи у руках рюкзак та кепку.