У Німеччині судитимуть 100-річного охоронця концтабору

Фото з відкритих джерел

Чоловік постане перед судом через 76 років після закінчення війни

Цієї осені у Німеччині відбудеться суд на 100-річним чоловіком, який під час Другої світової війни був охоронцем в концентраційному таборі Заксенхаузен, де загинуло понад 100 тисяч людей. Про це повідомляє Die Welt

Згідно з повідомленням,  окружний суд міста Нойруппін визнав обвинувальний висновок щодо причетності ексохоронця до 3500 вбивств, під час служби в концтаборі з січня 1942 по лютий 1945 року. 

Відомо, що за планом суд повинен розпочатися у жовтні, а підсудний повинен мати можливість відвідувати засідання від 2 до 2,5 годин на день. 

Новини за темою: У Дніпрі померла колишня ув’язнена нацистського концтабору Кочержина

Як зазначається, участь в судовому процесі буде брати адвокат Томас Вальтер, який упродовж тривалого періоду представляв позивачів у справах щодо нацистів. На його думку, притягнення винних до відповідальності за необхідне.

"Заксенхаузен був місцем для нацистського керівництва біля воріт Берліна через їх ілюзії про те, що вони правлять життям і смертю. Багато позивачів - ровесники обвинувачених і сподіваються на справедливість", - сказав адвокат.

Новини за темою: У Німеччині провели масштабну спецоперацію проти мережі неонацистів

Нагадаємо, наприкінці лютого 2ього року Сполучені Штати Америки депортували в Німеччину 95-річного колишнього охоронця одного з нацистських концтаборів Фрідріха Карла Бергера.