Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нідерландах ввели штрафи за недотримання соціальної дистанції

Литва запровадила обмеження для невакцинованих від коронавірусу
Delfi

За недотримання обов’язкової дистанції 1,5 метра передбачений штраф розміром 95 євро

У Нідерландах через велику кількість хворих на коронавірусну хворобу відсьогодні є обов’язковим дотримання соціальної дистанції в магазинах, парках, торговельних центрах. Про це повідомляє NOS.

"Дотримання дистанції 1,5 знову є обов’язковим. Така вимога набуває чинності сьогодні, і поширюється на всіх у віці 18 років і старших, за винятком спілкування людей, які належать до одного домогосподарства", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що у кінотеатрах, ресторанах, громадському транспорті та інших громадських місцях, де обов’язковою є наявність документа про вакцинацію, перенесену на коронавірусну хворобу чи негативний тест, дотримання дистанції не є обов’язковим. Натомість у транспорті є обов’язковим носіння захисної маски для обличчя.

За порушення соціальної дистанції передбачений штраф у розмірі 95 євро.

Варто зазначити, що у деяких містах країни вже сьогодні розглядають питання запровадження додаткових заходів, щоб запобігти скупченню людей у торгових центрах через так звану чорну п'ятницю (Black Friday).

Наразі у лікарнях перебувають 2 535 хворих на коронавірус, з них 505 у відділенні інтенсивної терапії. Кілька медустанов вже підготували додаткові вертолітні майданчики для оперативного транспортування хворих на коронавірус.

Новини за темою: ВООЗ рекомендує країнам Європи запровадити обов’язкову вакцинацію

Раніше повідомлялося, що у Гаазі під час акції протесту проти коронавірусних обмежень, що переросла у заворушення, затримали щонайменше 19 осіб.

Нагадаємо, уряд Словаччини оголосив двотижневий локдаун, який буде розповсюджуватися в тому числі на вакцинованих від коронавірусу