Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нідерландах на засіданні суду показали знімки уламків ракети, яка збила літак МН17

Чотири фрагменти ракети були знайдені свідком - три з них відповідають ракеті 9М38М1

У Нідерландах під час другого судового засідання по суті у справі збиття малазійського літака рейсу МН17 показали фото фрагментів ракети, що влучила у борт в липні 2014 року. Про це повідомляє "Укрінформ".
 
Як зазначається, чотири фрагменти ракети були знайдені свідком, який також зняв відео, проте воно не було продемонстроване заради безпеки інформатора.

"Згідно з результатами дослідження цих чотирьох фрагментів, усе вказує на те, що три з них відповідають ракеті 9М38М1, інший може бути як від ракети 9М38, так і від 9М38М1", - зазначив головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс.

У суді також було продемонстровано фото частини корпуса ракети, яка, згідно з технічним описом, відповідає корпусу 9М38М1.

Крім того, було продемонстровано фото унікальних за формою фрагментів, які містяться всередині ракет. При цьому у тілі капітана екіпажу літака виявлено фрагмент у формі "метелика", ще один був знайдений у кабіні літака.

Новини за темою: Суд у справі збиття рейсу МН17: Що варто знати про початок слухань справи по суті

Нагадаємо, вчора, 7 червня, у Нідерландах у судовому комплексі "Схіпхол" відбулося перше засідання по суті у справі про катастрофу літака МН17 у небі над Донбасом. Головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс поінформував, що жоден з чотирьох обвинувачених на суд не з’явився.