У Нідерландах на узбережжі знайшли близько сотні мертвих дельфінів

24 канал

Справжня причина масового викиду на берег тварин залишається загадкою

У Північному морі біля узбережжя Нідерландів знайшли близько сотні мертвих дельфінів, яких вимивало на берег протягом тижня. Про це повідомив phys.org.

За словами директорки фонду SOS Dolphin фонду Аннемарі Ван ден Берг, дельфіни були виду фоцен. З кожним днем їх кількість на узбережжі зменшується.

"Дельфінів знаходили в одному і тому ж стані розкладання. Я припускаю, що вони загинули в одному місці. Близько 2 десятків тварин відправили на ветеринарний факультет Утрехтського університету", - зазначила вона.

Наразі справжня причина масового викиду на берег тварин залишається загадкою.

Також у голландських ЗМІ припускають, що ссавці могли загинути після того, як їх потривожило будівництво вітряної електростанції в морі або військово-морські навчання.

"Щорічно на голландських пляжах знаходять від 200 до 900 мертвих фоцен. Однак зараз в цьому районі Північного моря відбувається щось дивне", - додала директорка фонду.

Новини за темою: Береги Київського водосховища устелені мертвою рибою. Фото

Як повідомлялося раніше, на узбережжі острова в Мозамбіку у провінції Іньямбане виявили 111 мертвих довгорилих дельфінів. Зокрема, 25 загиблих дельфінів знайшли на узбережжі в Національному парку архіпелагу Базаруто. Згодом фахівці виявили ще 86 загиблих дельфінів на західному узбережжі архіпелагу.