Новини » Світ Читать эту новость на русском

У МЗС дали рекомендації українцям в Ізраїлі через загострення ситуації з обстрілами

Ізраїль Фото з відкритих джерел

Українців закликають дослухатись до всіх попереджень та дотримуватися інструкцій

Посольство України в Ізраїлі закликало українців бути пильними з огляду на загострення ситуації в секторі Гази та розповіло, що робити у кризових ситуаціях. Відповідна інформація розміщена на сторінці посольства у Facebook

"У зв’язку із ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння та масованими ракетно-мінометними обстрілами південних територій Ізраїлю, а також можливими обстрілами центральної частини Ізраїлю, у т.ч. міста Єрусалим, громадянам України рекомендується зберігати пильність і уважно відслідковувати повідомлення місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності щодо власної безпеки", - йдеться у повідомленні.

Також у посольстві наголосили, що у випадку обстрілів може бути активована сирена попередження, і закликали громадян України ставитись до всіх таких попереджень як до реальних та дотримуватись інструкцій місцевої влади.

Якщо громадяни перебувають у населених пунктах країни, які знаходяться у безпосередній близькості від сектору Гази, то під час включення сигналу повітряної тривоги необхідно невідкладно скористатися бомбосховищами.

Новини за темою: В Єрусалимі сталися зіткнення, понад 160 потерпілих

Для отримання додаткової інформації слідкуйте за вебсайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю.

У разі потрапляння у надзвичайні обставини громадянам України необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: +972-546-676-782; української дипустанови в м. Рамалла за телефоном: +972-59-969-95-61.

Новини за темою: Ізраїль повинен відмовитися від анексії території Палестини, - ЄС

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ заявили, що Україна виступає проти загострення ситуації в секторі Гази