У Москві знайшли мертвою 20-річну письменницю родом з України

Аделіна Шелдон Фото з відкритих джерел

Однією з версій слідства є смерть від голоду

На південному заході Москви в квартирі виявили тіло 20-річної письменниці Аделіни Шелдон. Про це пише "Московський комсомолець".

Повідомляється, що труп дівчини знайшов власник квартири, яку вона орендувала. Він пояснив, що декілька днів намагався зв'язатися з Шелдон, але та не брала слухавку і не відповідала на повідомлення. Тоді він викликав слюсаря, щоб відкрити квартирую Там уже протягом кількох днів покоїлася дівчина.

На місце прибули правоохоронці, котрі не виявили слідів насильницької смерті. 

За інформацією видання, у квартирі практично не було їжі. В щоденнику дівчини були записи про те, що протягом останнього року вона дотримувалася сухого голодування. Тому однією з версій слідства є смерть від голоду.

До слова, Аделіна Шелдон народилася в Одесі. Закінчила Единбурзький університет за спеціальністю "Бізнес і економіка". Письменниця відома як автор книги "Вінценосні" з саги, присвяченої французькій королівській родині XVII-XVIII століть.

Новини за темою: Помер зірка фільмів "Іронія долі" та "Службовий роман" Андрій Мягков

Нагадаємо, раніше померла відома радянська і російська актриса театру і кіно Катерина Градова. Поки офіційної інформації про причину її смерті немає.