У Мармуровому морі зіткнулися два судна, одне прямувало з України. Відео

зіткнення кораблів у Мармуровому морі
Hürriyet

Причиною аварії стала обмежена видимість через туман

У Мармуровому морі, біля берегів провінції Чанаккале, зіткнулися два вантажних кораблі. Про це повідомив Hürriyet.

Як зазначається, одне з суден йшло з України із порту "Південний" у Китай із вантажем чавунної руди, друге – з вантажем пшениці з Болгарії в Єгипет.

"299-метрове судно Benitamou з чавунною рудою, що йшло до Китаю з України, та 172-метрове судно BC Vanessa, що перевозило пшеницю з Болгарії в Єгипет, зіткнулися о 06:10", - йдеться в повідомленні.

При цьому, обидва кораблі рухалися в напрямку протоки Дарданелли. Їх зіткнення сталося під час наближення до місця якірної стоянки, де судна мали чекати отримання дозволу проходження через протоку. Так, причиною аварії стала обмежена видимість через туман.

Зокрема, в результаті зіткнення судно Benitamou, яке ходить під прапором Панами, отримало пошкодження, і у трюм почала надходити вода.

А до місця аварії були направлені буксири Nazım Tur, Kurtarma-4, Kurtarma-15 та катери KEGM-0 та SEREN-2, що належать Головному управлінню берегової безпеки Туреччини.

Відомо, що обидва кораблі були відбуксировані у район Лапсекі у Чанаккале.

Новини за темою: Корабель ВМС, який зазнав аварії в Чорному морі, повернувся в Одесу

Нагадаємо, що раніше в Японії на берег острова Іводзіма викинуло затонулі під час Другої світової війни "кораблі-привиди". На узбережжі острова кораблі піднялися під час підземних поштовхів, викликаних активністю вулкана Сурібаті.