У Лондоні на Темзі почали щорічний перепис лебедів королеви Єлизавети II

Перепис лебедів на Темзі Фото з відкритих джерел

Щорічній традиції вже понад 800 років. На цей процес приходить дивитися багато людей

У Великій Британії почали щорічний перепис птахів на річці Темза. Відповідний перепис дозволяє дізнатися, скільки лебедів належить королеві Єлизаветі II. Про це повідомляє ТСН.

Як зазначається, лебедів рахують святково вбрані орнітологи на прикрашених королівською символікою човнах. Перепис проходить урочисто, на цей процес приходить дивитися багато людей.

Протягом п'яти днів спеціалісти шукатимуть вздовж берега дорослих лебедів та їхніх пташенят, зважувати та заносити до реєстру.

До слова, щорічній традиції вже понад 800 років. У Середньовіччі м'ясо лебедів в Британії вважалося цінним делікатесом, тому птахами володіли лише монархи. Пізніше це право частково розділилось між кількома гільдіями торговців, але традиція підрахунку лишилась.

Новини за темою: У ЗМІ з'явилися фото секретного бункера королеви Єлизавети II

Нагадаємо, у березні на озері Сиваш, що на Херсонщині, знайшли мертвими 90 лебедів. Біологічний матеріал із загиблих пташок направили до державної лабораторії для проведення досліджень на пташиний грип. Лабораторні дослідження виявили наявність вірусу грипу птиці типу А1 субтипу Н5.