У Грузії знову оновили правила в'їзду для іноземних туристів

Грузія Freepik

Нова зміна правил в'їзду до країни стимулюватиме родинні туристичні поїздки, адже одне з нововведень стосується дітей

Національна адміністрація туризму Грузії оновила правила в'їзду до країни іноземних туристів. Про це повідомляє "Ехо Кавказу".

В уряді заявили, що нова зміна правил в'їзду до Грузії стимулюватиме родинні туристичні поїздки, адже одне з нововведень стосується дітей.

Зазначається, що при прибутті з-за кордону діти у віці до 10 років звільняються він необхідності надавати на кордоні негативний результат ПЛР-тесту.

Також громадяни та резиденти ще десяти країн зможуть відвідувати Грузію при наявності негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус, який повинен бути проведений протягом останніх 72 годин. 

До списку потрапили: Сан-Марино, Монако, Сербія, Ісландія, Ліхтенштейн, Чорногорія, Андорра, Албанія, Північна Македонія, Боснія і Герцеговина.

На третій день перебування в країні туристам доведеться пройти повторне тестування своїм коштом.

Наголошується, що нові правила в'їзду до Грузії вже вступили в дію. 

Новини за темою: Україна та Грузія домовилися про взаємне визнання COVID-сертифікатів
 

Нагадаємо, раніше ми писали, що уряд Грузії вирішив з 1 червня відкрити сухопутні кордони країни, які у зв'язку з карантинними обмеженнями були закриті понад рік. У країну пускатимуть за наявності негативного ПЛР-тесту або свідоцтва про проходження повної вакцинації.