У Грузії пройдуть військові навчання Agile Spirit 2021: України візьме участь

Військові навчання Agile Spirit у 2019 році Фото з відкритих джерел

Загалом у навчаннях візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців

У Грузії з 26 липня по 6 серпня відбудуться багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2021, включаючи Україну. Про це повідомляє пресслужба Європейського командування збройних сил США.

"Це 10-е вчення Agile Spiri. Вперше вони проводилися в Грузії в 2011 році і являють собою щорічні навчання морської піхоти США в Європі і грузинськими збройними силами", - зазначається у пресрелізі.

У навчаннях візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 союзних і партнерських сил наступних країн: Грузія (сторона, що приймає), Естонія, Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Іспанія, Туреччина, Україна, Велика Британія, США, Канада, Італія та Азербайджан.

Навчання будуть проходити на рівні бригади і містити в собі спільні дії багатонаціональних підрозділів з бойовою стрільбою у складі батальйонів.

"Agile Spirit 2021 підвищує готовність і оперативну сумісність сил США, Грузії, союзників і регіональних партнерів", - наголосили американські військові.

Новини за темою: Наймасштабніші за останні 20 років навчання Sea Breeze-2021 завершилися

Нагадаємо, вчора, 19 липня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочались багатонаціональні військові навчання Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького "Три мечі 2021".