У Чикаго підприємці масово беруть на роботу котів через навалу гризунів

pixabay.com

Програму "Коти на роботі" заснувала місцева благодійна організація

Підприємці американського міста Чикаго масово влаштовують котів на роботу через навалу гризунів в місті. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

"Люди викидають залишки їжі, які доступні щурам, що їх й приваблює. Крім того, зараз в місті будують багато нових будинків. Після будівництва багато щурів розбігаються в пошуку нового прихистку, через що вони стають більш помітні", - повідомив працівник притулку для тварин Роб Кроудер.

Як зазначається, програму "Коти на роботі" заснувала місцева благодійна організація. Волонтери розшукують бездомних котів й замість того, щоб тварин присипляти, їх віддають під опіку місцевих компаній. В обов'язки котів входить ловля гризунів, а від деяких вимагають ще менше – їсти та спати.

Новини за темою: У Бразилії в автосалон Hyundai взяли на роботу собаку

Власник однієї з місцевих пивоварень Вільям Гарлі вже встиг оцінити роботу вусатого співробітника. На його підприємстві дуже багато зерна, а це буквально магніт для гризунів. Проблему спочатку намагалися вирішити за допомогою професійних фірм, але щурів менше не стало.

"Я не хочу, щоб щурів на моєму підприємстві вбивали хімікатами або пастками. Я краще буду утримувати природного хижака. Вже в перший день після їх появи в нашій пивоварні ми більше не бачили щурів", - розповів власник пивоварні.

Послугами пухнастих співробітників користуються в держустановах по всьому світу. Один з найвідоміших - кіт Ларі, колись головний  мишолов в прем'єрській резиденції Великобританії.

Новини за темою: В Ірландії історики влаштували на роботу стадо овець

Як повідомлялося раніше, адміністрація нідерландського аеропорту Схіпхол, як експеримент, взяла на роботу двадцять свиней заради забезпечення безпеки польотів. Тварини повинні з'їдати залишки врожаю цукрових буряків, які заманюють гусей та інших птахів.