Таїланд планує скоротити терміни самоізоляції для іноземних туристів

Таїланд. Фото: pixabay.com
Таїланд. Фото: pixabay.com

Терміни відрізнятимуться в залежності від того, яким способом мандрівники прибуватимуть до країни

Комітет Таїланду по боротьбі з хворобами має намір скоротити термін самоізоляції для невакцинованих від COVID-19 туристів. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з пропозицією, комітет виніс пропозицію, яку буде представлено уряду в понеділок, 27 вересня, ті, хто не мають сертифікатів вакцинації, будуть ізольовані протягом 10 днів, якщо вони прибувають літаком, у разі іншого способу прибуття термін складатиме 14 днів.

До слова, на цьому тижні влада Таїланду відклала прийняття рішення щодо скасування карантину для невакцинованих туристів. Виключенням є лише острови Пхукет і Самуї, де в рамках пілотної схеми відмовилися від обов'язкової самоізоляції для невакцинованих мандрівників.

Новини за темою: Таїланд заборонив користуватися сонцезахисними засобами в національних парках

Нагадаємо, Австралія готується відкрити свої кордони, які були закриті з березня 2020 року через пандемію коронавірусу, до Різдва.

Крім того, раніше повідомлялося, що індонезійський острів Балі може заборонити в'їзд туристам із обмеженим бюджетом після того, як острів знову буде відкрито для поїздок. Як саме визначатимуть достатню кількість бюджету поки не уточнюється.